סביבתי

Environmental - מדוע עלינו לאהוב בניה ירוקה?

מדוע עלינו לאהוב בניה ירוקה?

הנה מספר סיבות מדוע לאהוב בניינים ירוקים.

מדובר בחיבור בין קהילות.
קיימות כולה קשורה לקהילה. היא דורשת מאיתנו להכיר בכוחה של הקהילה. באמצעות עיצוב טוב, אנו מחזקים את הקשרים בין האנשים והופכים אותם לבטוחים יותר, מתוחזקים טוב יותר ומאפשרים מרחב לטווח הארוך.

זה מקרב אותנו לטבע.
רוב הזמן האנושות היתה צריכה לגבור על אלמנטים טבעיים ולמצוא את האיזון שבין הנוחות המודרנית והטבע. קיימות אדריכלית מספקת את האיזון שבין סביבה טבעית למלאכותית על ידי טשטוט הקווים שבין הפנים והחוץ במונחים של חומרים ועל ידי יצירת חללים יעילים. לכן, אנשים יכולים להשתמש ולשלוט באלמנטים טבעיים כדי לשפר את חייהם.

בניינים ירוקים

 

זה נוח
חיים בריאים משמעותם ייעול ושימור אנרגיה ומשאבים, איכות אוורור פנימי מעולה ושליטה על נוחות החום. שלושת הדברים האלה ביחד מספקים את רמת הנוחות האידיאלית.

זה חסכוני
בניינים ירוקים בעלי ביצועים טובים יכולים לספק את הערך הגבוה ביותר למשלם המיסים ולציבור הרחב באמצעות יתרונות של חסכון בעלות והשפעה חיובית על בריאות האדם במהלך מחזור החיים. מחקר שנערך לאחרונה ע”י GAS על 12 הבניינים הפדרלים הירוקים הראשונים הראה שצריכת האנרגיה ירדה ב 26% ושביעות רצון המשתמשים עלתה ב- 27%, בהשוואה לנתוני ביצועים בבניינים ומשרדים מסחריים. השליש העליון ברשימת הבניינים שנבדקו, אשר משתמשים בגישה משולבת ספקו תוצאות טובות אפילו יותר עם ירידה של 45% בצריכת האנרגיה, עלויות תחזוקה נמוכות ב- 53% ו-39% פחות שימוש במים.

זה בריא
השימוש הזהיר בחומרים יכול להביא לירידה בצריכת האנרגיה במהלך תהליך הייצור, ויכול להגן על בריאותם של האנשים. טכניקות בניה בנות-קיימא יכולות להפחית את כמות הפסולת המגיעה למזבלות ב- 95% או יותר
בניינים ברי-קיימא מנצלים באופן מקסימלי את אור היום הטבעי. מחזור היממה שלנו מקבל רמזים מזריחת ושקיעת השמש. אורות מלאכותיים אינם מעבירים את אותם רמזים המאפשרים לנו לשמור על מקצב יממה תקין. התוצאות של אור מלאכותי רב מידי יכולות להיות דרמטיות – פחות מידי אור עלול לתרום לתחושת דכאון (בחורף), עליה במשקל, יעילות ייצור נמוכה, ועלולות להגדיל את הסיכון לבעיות בריאות נוספות.

זה קורה כעת
בימינו אלה, עם הטכנולוגיה המפותחת והתקשורת הרבה אנו “מפוצצים” במידע חדש. קיימות היא המרווח השמח בין האביזרים המשוכללים ולאפשרויות השונות של פתרונות עיצוב פשוטים ובסיסיים. בר-קיימא הוא כעת גם בר-השגה.

בניינים ירוקים

מדוע דנפל אוהבת ירוק
דנפל, המובילה העולמית בעיצוב וייצור מערכות אור יום בעלות תכונות של בידוד תרמי גבוה והתנגדות מכנית, מאפשרת לאדריכלים לרתום את השימוש במשאבים טבעיים באופן חסכוני ושאינו פוגע בסביבה. הנה כמה סיבות למה:

  • פתרונות המגבילים את צריכת האנרגיה: המערכות שלנו יכולות להתאים למגוון תנאי אקלים ולניהול נבון של זמינות האור.
  • המערכות מותאמות לגישת איכות סביבה גבוהה (HQE) אשר מוגדרת כחלק מאישור המבנה. המטרות של איכות סביבה גבוהה (HQE) כולל גם את פנים המבנה, לדוגמה, בריאות ונוחות המשתמשים וגם את השילוב בסביבה הכולל חסכון במשאבים והפחתת פסולת.
  • שיתוף פעולה עם הסוכנות לפיתוח כלכלי ובקרת אנרגיה (ASEME) ועם המרכז הלאומי למחקר מדעי (CNRS) כדי להגדיר מדדים מדויקים וליצור יחידות בדיקה שישמשו להערכת הביצועים התרמיים של מערכת דנפטרם.
  • כל מוצרי דנפל מיוצרים בהתאם לתקן ISO9001 ו-ISO14001.
  • הם דורשים תחזוקה פשוטה באמצעות ניקוי בלחץ גבוה של מים ומעט סבון או חומר ניקוי אחר.
  • מיחזור שאריות ואריזות: לוחות דנפל ® ופסולת הייצור ניתנים ל-100% מיחזור. 100% משאריות הייצור שלנו הופכים לנסורת על ידי פעולת שיחול.
  • פעולות בניה ותחזוקה מעטות באתר: ב-95% מהמקרים אנו מוסרים את המערכות בגודל הנדרש להתקנה בשטח (מאפשר, לדוגמא, צמצום ומניעת פסולת של חיתוכי התאמה באתר).
  • מערכת דנפרון ® אושרה כמערכת שאינה מזהמת ומתאימה לשימוש גם באזורים רגישים כמו למגזר המזון החקלאי.