גגות שקופים

מערכות דנפל לפתחי תאורה מאפשרות לחקור אפשרויות חדשות לעיצוב מבנים מלאי אור – תוך אפשרות לבקרה על עוצמת האור החודרת וצריכת האנרגיה, ביחד עם גמישות בהתקנה.

RK7 דנפטרם

דנפטרם RK7 מערכת כפולת דופן הבנויה כ”קסטות” מוכנות להתקנה עם מחבר “התפר הניצב” המוכר של לוח הדנפלון. בעלת חיבורים סמויים מעניקה מראה נקי ויכולות עמידות גבוהות הן במפתחים גדולים והן בתנאי מזג אוויר

מערכת דנפל ® קומפקט

מערכת זיגוג אדריכלית בעלת מראה אלגנטי המגיעה במגוון אפשרויות להתקנה בהתאם לדרישות ההנדסיות והעיצוביות. התקנת המערכת בטוחה ופשוטה ונעשית באמצעות מחברים יבשים העשויים מפוליקרבונט או אלומיניום המונעים נזילת מים, מאפשרים התכווצות והתפשטות, עמידות בנגיפה ועומסים גבוהים .
מערכת דנפל ® קומפקט מתאימה לקירוי קשתי ולמגוון שלדים תומכים תוך דרישות תחזוקה מינימליות.

מערכת דנפל ® גג

 דנפל ® גג היא מערכת זיגוג מעבירה אור, המגיעה במספר עיצובים ומתאימה להתקנה מעל ומתחת לסוגי קונסטרוקציה שונים. המערכת מורכבת ממגוון מחברים יבשים נתפסים העשויים מפוליקרבונט או אלומיניום. מערכות דנפל ® גג מתאימות למגוון רחב של תנאי מזג אויר ומציעות עמידות גבוהה. המגוון הרחב של האפשרויות, צבעים, גימורים ואפקטים מיוחדים מספקים מרחב עצום של אפשרויות יצירתיות.

דנפוולט

משלב את היתרונות של דנפלון ® ביחד עם פתחי תאורה ללא הגבלת אורך, ניתן לשילוב בקלות במגוון של סוגי גגות, כולל אלו המורכבים מפרופילי מתכת או בנויים מבטון.
ניתן להתקנה עם תמיכה של מבנה מתכת או ללא תמיכה ובכך מאפשר רדיוס כיסוי רחב לשימושים רבים.

אדריכל

צור קשר