קירוי בריכות שחיה במדינות חמות – פתרון בעל ערך

קירוי בריכות שחיה

מרבית האנשים, כאשר מתייחסים אל קירוי בריכות שחייה– מאמינים כי מדובר בפתרון הנועד לבריכות מחוממות במטרה להפעיל אותן גם בחודשי החורף הקרים, לניצול כלכלי ולהנאת המשתמשים. אלא שלמרות שבריכות מחוממות אכן מחויבות בקירוי על מנת לשמור על טמפרטורת המים וטמפרטורת החלל- גם בריכות פתוחות ולא מחוממות המיועדות לשימוש בעונת הרחצה בלבד זוכות יותר ויותר לפתרונות קירוי בריכות שחיה וזאת בשל מספר סיבות:

  • קירוי בריכות שחיהשמירה על איכות המים וניקיונם- קירוי בריכות שחיה מסייע בראש ובראשונה לשמור על ניקיון המים, מונע חדירה של לכלוכים ומזיקים וחוסך חיסכון משמעותי בשימוש במסננים ורובוטים לניקוי חוזר של הבריכה לעתים קרובות ואף בצורך למילוי חוזר ויקר שלה.
  • שמירה על טמפרטורת המים- מי הבריכה הצוננים והנעימים מהווים מוקד משיכה בחודשי הקיץ החמים, כאשר הם מושפעים מחומה של השמש היוקדת ומהטמפרטורה החיצונית. בעיקר בתחילת העונה המים הקרים מרתיעים לעתים את המתרחצים שגילם עלה על עשר שנים ובריכת שחייה מקורת תעזור לשמור על טמפרטורת המים שהתחממה מעט בזכות קרני השמש ותמנע ממנה לצנוח שוב עם קרירות הלילה והבוקר המוקדם.
  • מעבר אור טבעי- קירוי בריכות שחיה באמצעות לוחות מעבירי אור טבעי ישיגו את התוצאה הנפלאה הממחישה כיצד לאכול את העוגה ולהותיר אותה שלמה. באמצעות לוחות ייחודיים מעבירי אור שמש טבעי הבריכה תזכה להגנה מפני מזיקים ולכלוכים וטמפרטורה נעימה- וזאת לצד חשיפה לקרני השמש המלטפות, אור טבעי ונעים ותחושה של בילוי בחיק הטבע.
  • סינון קרינה- קירוי בריכות שחיה באמצעות לוחות מעבירי אור טבעי חושפת את הרוחצים לשמש הישראלית החמה. מעבר לכל מעלותיה ויתרונותיה של השמש, היא טומנת בחובה לא מעט סיכונים ואותות אזהרה מפניה- כאשר הידועה בהם היא קרינת UV המסוכנת שעשויה להביא למחלת סרטן העור. בחירה בלוחות למטרת קירוי בריכות שחיה חייבת לכלול לוחות המכילים שכבת הגנה ומסנני קרינת UV  על מנת להבטיח את בריאותם ושלוותם של הרוחצים.

לוחות פוליקרבונט הייחודיים משווקים על ידי חברת דנפל, בייצור איכותי וחיתוך מקצועי מדויק מעניקים את כל היתרונות הללו ועוד רבים אחרים. הלוחות בהם משתמשים לצורך קירוי בריכות שחיה (לוחות דנפלון) הם קלי משקל ובעלי חוזק מכני ויכולת עמידות בעומסים וניתנים להתקנה בקלות ובמהירות באמצעות חיבורים יבשים וללא דבקים רעילים שעשויים להתמוסס בשמש הקופחת לאורך זמן, ובעזרת תופסן ניצב המבטיח חיבור הרמטי והדוק של הלוחות זה לזה- לצורך בטיחות השוהים בחלל הבריכה ובסביבתה.

חברת דנפל מספקת פתרונות קירוי בריכות שחיה לצד פתרונות ומערכות נוספות בתחום אדריכלות האור והבניה הירוקה, הנשענות על עיקרון שימור וניצול משאבי הטבע על פני שימוש באנרגיות תעשייתיות מתכלות. חברת דנפל מובילה את השוק בפתרונות הצללה, מעטפת מבנים, מערכות זיגוג ומערכות מעבירות אור- באיכות גבוהה ותוך חשיבה יצירתית.

צרו איתנו קשר היום לפרטים נוספים!