אילו פתרונות קירוי בריכות שחיה מוצעים היום

קירוי בריכות שחיה

קירוי בריכות שחיה נועד על מנת שניתן יהיה ליהנות מהבריכה כל השנה. צורות הקירוי המודולריות שמותאמות לבריכות הפרטיות והציבוריות ניתנות לנעילה לצורך שמירה על בטיחות הבריכה. אפשרויות הקירוי החדישות ניתנות לפתיחה ולסגירה בכל עת ובקלות וכמו כן התקנת קירוי בריכות שחיה תאפשר להאריך את תקופת הרחצה בבריכה וגם תגן על הבריכה מפני קרינת UV.

למעשה הקירוי יכול להחליף את השימוש בכיסוי מכיוון שהוא יגן על מי הבריכה מפני חדירת מי הגשמים והלכלוך וגם ישמור על טמפרטורת המים. אפשרויות הקירוי החדישות אשר משווקים כיום מציעות שימוש באלומיניום ופוליקרבונט אשר נחשבים לחומרים עמידים במיוחד ובאפשרותם למנוע התאיידות כימיקליים ומים ומבחר עצום של הדגמים והצבעים של הקיימים בשוק, יאפשר לכם לבחור את הקירוי על פי הטעם האישי ועל פי סוג הבריכה. נוסיף לכך את העובדה כי צורות הקירוי הללו מגיעות עם אחריות ל-10 שנים ומכאן ברור כי מדובר על מוצר שחובה בכל בריכה.

אילו משמעויות יש להתקנת קירוי בריכה

קירוי בריכות שחיההתקנת קירוי בריכות שחיה תיצור סביבה מושלמת עבור המשתמשים בבריכה שיוכלו ליהנות מהבריכה הרבה יותר ולאורך זמן רב יותר, כלומר גם בעונות הקרות. אחד היתרונות הבולטים לקירוי בריכות שחיה הוא החיסכון שניתן להשיג בכל רמות התחזוקה של הבריכה.

מכיוון שכיום משווקים בישראל הדגמים המובילים של אופני הקירוי החדשניים ביותר שמיוצרים בעולם כולו, הלקוח הישראלי נהנה מקירוי ברמת איכות פרמיום. פתרונות הקירוי החדישים יאפשרו לכם לשחות בבריכה בקיץ מבלי להיחשף לקרינה המסוכנת של השמש, בחורף מבלי הצורך לחמם את מי הבריכה ומבלי להיות מושפע מתנאי מזג האוויר.

העיצובים המרהיבים של פתרונות הקירוי החדישים גם משדרגים את מראה הבריכה. הטכנולוגיות המתוחכמות בהן משתמשים בייצור קירוי חדיש המאפשר ליצרנים לשלב פתרונות קירוי המכילים חומרי גלם איכותיים, מתקדמים ועמידים ביותר וליצור פתרונות בצורת מעטפת של קשתות מאלומיניום ופוליקרבונט, מה שהופך את הקירוי גם לאלמנט עיצובי רב השפעה. ישנה היום גם אפשרות לרכוש קירוי מתנפח שקוף שמשדרג את מראה הבריכה ומעניק לחצר חזות יוצאת דופן.

אילו פתרונות קירוי לבריכה מציעים בחברת דנפל

אנו בחברת דנפל מספקים ניסיון בן למעלה מחמישים שנה, בעבודה בכל רחבי העולם, והתמחות בייצור מערכות אדריכליות ייחודיות אשר מיועדות להעברת אור ואנרגיה סולארית במטרה ליצור סביבת נוחות מיטבית לשימוש בני האדם. אנו מציעים פתרונות אדריכליים מתקדמים לכל העוסקים בתחום עיצוב ותכנון מבנים ומסייעים במגוון פרויקטים, תוך התאמת המערכות באופן אישי לכל פרויקט. הנכם מוזמנים לפנות אלינו על מנת להתרשם ממגוון פתרונות הקירוי הייחודיים לבריכות שהחברה מייצרת ועל מנת לקבל ייעוץ מקצועי מקיף בתחום שיבטיח לכם כי אתם מזמינים קירוי בריכות שחיה המושלם עבור הצרכים שלכם. דנפל היא חברה בפריסה עולמית ופניה אלינו מבטיחה את השירות ברמה הכי גבוהה ואת היחס האישי בכל היבטי השירות.