לוחות פוליקרבונט לגגות- פתרון ירוק לאור טבעי

לוחות פוליקרבונט לגגות

תעשיית הבניה הנה בין התעשיות המזהמות שקיימות ואחראית למעל שישים אחוזים מהפסולת והזיהום הנוצרים מדי שנה על פני כדור הארץ. במטרה ליצור סביבה ירוקה ומיטיבה יותר כמו גם לעודד חיסכון אנרגטי בתחזוקת מבנים ולחסוך באנרגיות תעשייתיות, יקרות ומתכלות, נולד עולם הבניה הירוקה המשלב בין היתר את תחום אדריכלות האור, המעניק ליזמים, קבלנים, אדריכלים ומעצבים סל של כלים לשימוש בפתרונות בניה המעניקים תאורה טבעית ומתמקדים בניצול משאב הטבע להפקת אור וחום ולשליטה בהם.

לוחות פוליקרבונט לגגותלוחות פוליקרבונט לגגות הם פיתוח מתקדם המשלב בין חומר בעל תכונות יוצאות דופן לשיטות עבודה היוצרות גימורים מושלמים ופתרון סופי איכותי, ויחד מולידים מערכות זיגוג מודולאריות מרהיבות המושכות את העין, מעניקות מראה חדשני ויוקרתי למבנים מבחוץ ושוטפות אותם באור טבעי וחמימות מבוקרת מבפנים. לוחות פוליקרבונט לגגות הנם לוחות המגיעים בהתאמה אישית בגדלים שונים, מעבירים אור טבעי בצורה מבוקרת ובמינון המותאם למבנה ולצרכיו, תוך תכנון מקדים המביא בחשבון את עוצמות האור וכיווניו ביחס למיקום המבנה.

השימוש בלוחות פוליקרבונט לגגות אשר מוביל מזה שנים ארוכות את שוק הבנייה הירוקה בישראל ובעולם נפוץ לא רק במבנים מסחריים ותעשייתיים אלא גם מצא את דרכו למבני יוקרה המיועדים למגורים ולנופש כמו גם למתקנים ציבוריים דוגמת אולמות ספורט, אצטדיונים, בריכות שחייה ומתחמי קאנטרי קלאב, אולמות תרבות ואחרים. עיריות ומועצות משלבות את אדריכלי ומהנדסי העיר בהכשרות שיעניקו בידיהם את הידע והכלים ליצירת תאורה טבעית שתהפוך את העיר והסביבה לירוקה יותר, חסכונית יותר ותומכת בקיימות ארוכת שנים על פני הכדור.

מלבד היותם מחדירים תאורה טבעית רבה בצורה מיטבית, לוחות פוליקרבונט לגגות של דנפל, מתאפיינים במספר יתרונות בולטים נוספים:

 חוזק מכני- לוחות פוליקרבונט לגגות הנם בעלי חוזק מכני יוצא דופן המאפשר להם עמידה בעומסים רבים ואריכות חיים לשנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה מסורבלת וללא בלאי.

  • אטימות- הלוחות אטומים לחלוטין לחדירת מים, משקעים אחרים או מזיקים – בזכות מחבר הפטנט של דנפל, מחבר יבש המאפשר 100% אטימות למיים ורוח.
  • בידוד תרמי- לוחות פוליקרבונט לגגות מעניקים בידוד תרמי מעולה המבטיח טמפרטורת חדר נעימה לאורך מרבית ימות השנה ללא צורך באמצעי חימום/קירור מתועשים.
  • סינון קרינה- מאחר ולוחות פוליקרבונט לגגות מאפשרים את חדירת קרני השמש אל המבנה, הם גם מצוידים בשכבת הגנה ייחודית המגנה במאת האחוזים מפני קרינת UV המסוכנת, ומאפשרים שהייה ממושכת תחת קרני השמש המלטפות והחמימות ללא סכנת הקרינה.
  • התקנה קלה- לוחות פוליקרבונט לגגות הנם קלי משקל, נוחים לשינוע ולהתקנה וגמישים לעבודה גם בכיפוף קר. מדובר בלוחות המתאימים לכל סוגי הגגות: ישרים, משופעים ואחרים, וניתנים להתקנה על גבי כל סוגי הקונסטרוקציות. ההתקנה מתבצעת באמצעות מחברים יבשים באמצעות תופסן עומד ונעילת שן כפולה, המבטיחים סגירה הרמטית של הלוחות ונעילתם זה לזה בבטיחות מלאה.

חברת דנפל מספקת ללקוחותיה בארץ ובעולם מערכות זיגוג מודולאריות מרהיבות ועשירות בתאורה טבעית בהתאמה אישית לכל מבנה, לצד פתרונות אדריכלות אור נוספים המובילים את שוק הבנייה הירוקה במקצועיות ובאיכות ללא פשרות.