גגות פלסטיק- בניה במהירות, שמירה על האיכות

גגות פלסטיק

מצוקת הקרקעות והדיור, פינוי יישוביי עוטף עזה, קליטת העלייה וגידול טבעי באוכלוסייה, כל אלה הולידו את הצורך בפתרונות מגורים מהירים ואיכותיים, שיעניקו דיור בר השגה ראוי להמונים. עולם הבנייה הירוקה שנוצר במטרה להגן על כדור הארץ, לשמור על סביבה ירוקה ועל קיימות, התגייס למטרה זו באמצעות פתרונות בניה איכותית, מהירה וירוקה התופסת שני ציפורים במכה אחת. לוחות פלסטיק לקירוי מהווים את אחד מן הפתרונות הללו כאשר מדובר בפתרון הרחוק מרחק שנות אור מתדמית הפלסטיק הזולה שאנו מכירים.

לפני שנבין מהם גגות פלסטיק חשוב להבין מהו הפלסטיק. אין מדובר בחומר טבעי אחיד כי אם בתערובות סינטטיות וחצי סינטטיות העוברות תהליכי היתוך והזרקה בחום גבוה ויוצרות קשת רחבה של חומרים בדרגות קושי שונות לבחירה, בגדלים, עוביים ותצורות שונות. גגות פלסטיק אינם עשויים מאותם חומרים מהם עשויים רהיטי גינה או צעצועי ילדים, ובעצם הפלסטיק שבהם הוא חלק רחב מתרכובת ייחודית של חומרים היוצרים לוחות פוליקרבונט.

לוחות פוליקרבונט המשמשים לצרכי זיגוג ויוצרים גגות פלסטיק הם לוחות איכותיים ועמידים במיוחד אשר בנוסף לחוזקם ועמידותם הינם בעלי תכונות ייחודיות דוגמת העברת אור שמש טבעי. קשה לראות את החיבור בין גגות פלסטיק למבנים יוקרתיים, אולם מערכות הזיגוג המודולאריות המשווקות על ידי חברת דנפל ומתבססים על ידי אותם לוחות פוליקרבונט מדוברים, עומדים בראשם של לא מעט מבנים ומגדלים מרהיבים ומרשימים, דמויי זכוכית, בטכנולוגיית מיקרוסל החדשנית, למראה עוצר נשימה ומרשים ולמבנים באיכות וסטנדרטים אחרים.

אחד היתרונות הנוספים של גגות פלסטיק הנותן מענה לאותן בעיות שהזכרנו בתחילה, הוא קלות ומהירות התקנתם. בניגוד להתקנת גגות בשיטות הבנייה המסורתיות, המחייבות יצירה של אתר בנייה מזהם ואורכות זמן רב, הבסיס למערכות הזיגוג המודולאריות, לוחות הפוליקרבונט, מתוכננים, מיוצרים ונחתכים בלייזר ברמת דיוק וגימור גבוהה, מתבצע במפעלים סגורים. בעצם גגות הפלסטיק משונעים למקום בצורת לוחות מוגמרים ומותקנים באתר הבניה בצורה מהירה, נקייה ובטוחה.

התקנתם של גגות פלסטיק מלוחות פוליקרבונט מתבצעת באמצעות חיבורים יבשים בלבד, ללא דבקים רעילים ומסוכנים, באמצעות שיטת התפס העומד ונעילת השן הכפולה, המבטיחות נעילה של הלוחות זה לזה בצורה הרמטית.

יתרון נוסף ובולט של גגות פלסטיק מפוליקרבונט הוא הבידוד התרמי המעולה שהם יוצרים בעבור המבנה, והופכים מבנים וחללים למאווררים ונעימים לשהייה וזאת לצד היותם חסכוניים בשימוש באנרגיות לצרכי חימום, קירור ותאורה. מדובר בניצול מיטבי של משאבי הטבע והסביבה באמצעות יצירת לוחות הניתנים למחזור ותומכים בסביבה ירוקה וטובה יותר.

חברת דנפל המובילה את שוק הבניה הירוקה בישראל ובעולם, מעניקה פתרונות קירוי והצללה ואדריכלות אור המותאמים אישית לכל מבנה, קטן כגדול, בחיבור בין ראייה סביבתית לראייה כלכלית ארוכת טווח ולמתן כלים עיצוביים מרהיבים בידיהם של מעצבי פנים ואדריכלים בכל פרויקט ופרויקט.