סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה - בריליאנס ואופלסנס

בריליאנס ואופלסנס

שם המיזם: ESLA

מיקום: ליברפול (אנגליה)

המוצר: חזית דנפל ® כפולה

אדריכל: דיוויד מילינגטון, BDP, אנגליה

קבלן: Weatherwise (אנגליה)
תאור הפרויקט:

הצורך: המבנה המשולש של האקדמיה בדרום ליברפול (ESLA) משמש כמרכז ל 1,100 תלמידים. תפקידה של דנפל היה ליצור חומרים המבטאים את הערכים של מוסד לימודים זה.

הפתרון של דנפל: בסיס לבנים המייצג את החוסן והקיימות של החינוך, עליו נשענת רצועת אלומיניום מחזירת אור, כמו מעטפת הגנה המקיפה את המבנה. הרצועה נמתחת החל מהכניסה הצפונית עד לצד הדרומי , כאשר היא מתרוממת כדי ליצור שילוט מרשים לאלו המסתובבים מסביב למתחמי הלימוד. מנגד, מצידו הימני של בית הספר נמצא היכל הספורט ‘המשחק’ על שקיפות. בניין מרובע זה, המחובר לבית הספר בעזרת רצועת האלומיניום, מכוסה בחיפוי מבנים דנפל ® בעל מעטפת כפולה. מערכת דנפל ® בעלת המעטפת הכפולה נבחרה בזכות יעילותה התרמית ואילו צבע הקרח נבחר בשל יכולתו להעביר אור היוצר אוירה בהירה, לבנה ומוארת בתוך אולם הספורט. היא נבחרה גם בזכות האיזון שהיא מעניקה לקיר. הגימור והצבע הטבעי משתלבים היטב עם האלומיניום, ובניגוד לבסיס המוצק שנוצר על ידי הלבנים השחורות.

התוצאה: המוצרים שנבחרו מבטאים את ערכי הלימוד: בסיס הלבנים את קיימות החינוך, האלומיניום מחזיר האור משמש כמגן, ומערכת דנפל ® בעלת המעטפת הכפולה בצבע קרח מעבירה אור כדי ליצור אוירה מוארת בתוך אולם הספורט.