קירוי בריכות שחיה

בריכות השחייה בישראל הן אחד מתצורות הבילוי הפופולאריות ביותר, וזאת בזכות מזג האוויר הישראלי החם והנוח לאורך מרבית ימות השנה. מעבר לבילוי הקריר והנעים שחיה היא בין סוגי הספורט המומלצים בשל יתרונותיה הבריאותיים: העלאת סיבולת לב ריאה וחיזוק השרירים מבלי לפגוע בעצמות ובשלד.

קירוי בריכות שחיה הוא פתרון שנולד במטרה לנצל באופן מיטבי את מתחם הבריכה, לשמור על איכות המים, לספק טמפרטורת חלל נעימה לשהייה ללא עזרים חיצוניים או שימוש באנרגיה מתועשת ולהרחיב את זמני השימוש בבריכה גם לעונות המעבר ואפילו לעונת החורף, בתנאים מתאימים.

קירוי מבני היווה את הפתרון המסורתי יצר מתחמי בריכה מוצלים ואפלוליים, קרירים ופחות נעימים לשהייה, כמו גם הצריך שימוש באנרגיות מתועשות ויקרות לצורך הפקת חום ותאורה.

קירוי בריכות שחיההפתרון החדשני לקירוי בריכות שחיה נולד בבית חברת דנפל, המובילה את שוק אדריכלות האור ופתרונות התאורה הטבעית בישראל, תוך התמזגות בתחום הבניה הירוקה, בזכות הובלת פרויקטים וערכים בתחום הקיימות והאקולוגיה. קירוי בריכות שחיה מבית דנפל הוא קירוי מערכתי הנוצר באמצעות מערכת זיגוג מודולארית מרהיבה ביופייה ובעלת מגוון עצום של עיצובים אפשריים, המספקת פתרון של איטום מלא של החלל לצד החדרת תאורה טבעית וחמימות של אור השמש.

מערכת קירוי בריכות שחיה של דנפל מתאפשרת בזכות שימוש בלוחות פוליקרבונט, חומר ייחודי המשלב מספר סוגי פולימרים ובעל יכולת העברת אור חזקה במיוחד, גם דרך מבנים אטומים. בזכות לוחות פוליקרבונט מספק הקירוי לבריכה אפשרות לשהות במתחם סגור ומבודד אך ליהנות מקרני השמש וחמימותן.

קירוי בריכות שחיה באמצעות לוחות פוליקרבונט טומן בחובו לא מעט יתרונות:

איטום מלא- קירוי בריכות שחיה עם לוחות פוליקרבונט יותר מערכת זיגוג או מעטפת מבנה אטומה לחלוטין, אינה חדירה לגשמים, משקעים, רוחות או מזיקים אחרים.

חוזק מכני- הלוחות מהם עשוי הקירוי הם לוחות חזקים ועמידים אשר אינם מחלידים, אינם מתבלים ועומדים על תילם לאורך שנים ארוכות. חוזקם של הלוחות ושיטת ההתקנה הייחודית והבטוחה יוצרים מערכת זיגוג בעלת יכולת לעמוד בעומסים רבים ללא חשש.

התקנה קלה ומהירה- לוחות פוליקרבונט הם לוחות קלי משקל, המותקנים במקום באמצעות חיבורים יבשים בלבד, תוך נעילת הלוחות זה לזה בבטיחות מלאה, ללא יצירת סביבת עבודה רועשת ומזהמת. הלוחות נחתכים בחיתוך לייזר קפדני ומדויק בגימור מושלם הרחק מאתר ההתקנה ומגיעים למקום לצורך התקנה קלה ומהירה.

סינון קרינה- אחד מיתרונות הקירוי הוא אור השמש הטבעית החודר את הלוחות, שוטף את המבנה ומנעים את שהייתם של הרוחצים בבריכה. יחד עם זאת, הסיכון הקיים בקרינת השמש ידוע ומוכר, ועל כן לוחות פוליקרבונט מכילים שכבת הגנה מלאה מפני קרינה אולטרה סגולית. בזכות שכבת ההגנה יכולים הרוחצים והשוהים במתחם הבריכה לבלות זמן רב תחת קרני השמש המחממות והנעימות, ללא כל חשש או סכנה.

עיצוב- לוחות פוליקרבונט מגיעים בשלל צבעים, ומבחר של אפקטים, תצורות וגימורים המאשרים לכל אדריכל ומעצב לתכנן את המראה הייחודי הרצוי לו. ניתן ליצור מערכת קירוי בריכות שחיה ססגונית ומודרנית או שקופה ויוקרתית, לשלב תצורות גיאומטריות שונות וליצור מרחב עיצובי מושלם ובעל אמירה.

חברת דנפל עוסקת בתחומי ההצללה, קירוי בריכות שחיה ופתרונות אדריכלות אור ותאורה טבעית נוספים, ומביאה ניסיון רב שנים וידע עצום במחקר ופיתוח בתחומים הללו. בדנפל מאמינים בבניה ירוקה ותאורה טבעית כדרך חיים, המשרתת אינטרסים כלכליים, חברתיים וסביבתיים כאחד, תוך ראיה עתידית למרחבים, שכונות, ערים ומדינות המאמצים עקרונות אלו, ליצירת סביבה ירוקה ומיטיבה יותר בעבור כולנו.