קירוי בריכות שחיה- עליית המדרגה של הצימרים ווילות האירוח

קירוי בריכות שחיה

מזה שנים אחדות, נוגסת תעשיית האירוח והנופש בצימרים ובווילות האירוח המפוארות במלונות הרשת הגדולים, ומשקפת עלייה קבועה ועקבית במספר הנופשים המעדיפים את השירותים המעולים והפינוקים של מלון יוקרה, ביחידה פרטית ללא המוני האדם הסובבים אותם ותוך וויתור על בופה חדר האוכל הישראלי המפורסם. אלד השירותים המושכים של יחידות האירוח הפרטיות הוא בריכת השחייה הפרטית המהווה בסיס לכל מקומות האירוח בעבור האורחים. בשל ריבוי הצימרים והווילות המציעות את שירותיהם לנופשים ברחבי הארץ ועל מנת לעמוד בתחרות ההולכת וגוברת, מחפשים הבעלים והמפעילים ללא הרף את הדרך לשדרג ולספק מראה ושירות יוקרתי יותר שיימשכו את הנופשים אליהם. אחד השדרוגים הללו המהווה שילוב בין נוחות לעיצוב יוקרתי הוא קירוי בריכות שחיה.

בחודשי הקיץ החמים כאשר השמש קופחת החיפוש אחר פתרונות הצללה הוא מובן. דווקא בעונות המעבר, באביב ובשלהי הקיץ, החיפוש אחר קרני השמש המלטפות מאפיין רבים ודווקא הצל הקריר שמספקות הפרגולות הבנויות אינו מתקבל בברכה. הפתרון המושלם לשילוב בין השניים הוא קירוי בריכות שחיה באמצעות לוחות פוליקרבונט. לוחות פוליקרבונט הנם בעלי תכונה ייחודית של העברת אור שמש טבעי דרכם, מה שמאפשר להם להחדיר אל שטח הבריכה המקורה והאטום את חמימותן של קרני השמש. קירוי בריכות שחיה מאפשר הגנה על הבריכה ועל המים מפני חדירת מזיקים ומזהמים, חיסכון בתחזוקת הבריכה ומניעת תופעת האידוי. לוחות פוליקרבונט המשמשים להקמת מערכות זיגוג מודולאריות בניהן ל קירוי בריכות שחיה מתאפיינים גם בבידוד תרמי מעולה המגן על הרוחצים השוהים בחלל הבריכה ובשטחה הן מפני עומסי החום הכבדים והן מפני הרוחות הקרירות בעונה.

קירוי בריכות שחיה מתבצע באמצעות יצירת תשתית אלומיניום ופריסת לוחות פוליקרבונט בניהם. מדובר בלוחות גמישים במיוחד המתאימים לעבודה ולהתאמה גם בכיפוף קר ובזכות תכונות אלו ניתן ליצור עיצובים מרהיבים באמצעות חיבור בין שלל צורות גיאומטריות שיעניקו משחקי אור וצל ויהפכו את חלל הבריכה למרהיב ביופיו בנוסף להיותו נוח לשימוש ונעים לשהיית הרוחצים. יתרון נוסף ובולט של לוחות פוליקרבונט ההופך אותם למתאימים במיוחד ל קירוי בריכות שחיה הוא העובדה כי מדובר בלוחות עמידים לקרינה בעלי שכבת סינון קרני UV. השהייה בשמש אשר ידועה כמסוכנת, מתאפשרת ללא חשש גם לאורך שעות ארוכות, תחת פתרונות הקירוי מפוליקרבונט בזכות תכונה ייחודית זו. הבילוי הממושך במים תחת קרני השמש המלטפות אינו טומן בחובו כל סכנה בזכות הגנת ה UV המורחבת שמספקים לוחות פוליקרבונט במערכות קירוי בריכות שחיה.

חברת דנפל מספקת פתרונות קירוי והצללה לכל סוגי המבנים והמתחמים, תוך שילוב עקרונות הבניה הירוקה תחת יצירת פתרונות אדריכלות אור ותאורה טבעית מתקדמים ומרהיבים. דנפל עוסקת בחקר האור ובניצול אוצרות הטבע ולכידתם במערכות תאורה טבעית חכמת לצורך עיצובי יוצא דופן וליצירת סביבה ירוקה וברת קיימות.