קירוי בריכות שחיה- היתרונות שבחומר

קירוי בריכות שחיה

קירוי בריכות שחיה מתבצע במגוון שיטות ובאמצעות חומרים שונים, החל מעבודת בינוי וכלה בקירוי מתנפח. כאשר המטרה היא מערכת זיגוג מלאה אשר תהווה את סגירת המבנה והגנה מלאה עליו, קירוי בריכות שחיה באמצעות לוחות פוליקרבונט הוא הקירוי הפופולארי כיום בשוק, בישראל ובעולם.

קירוי בריכות שחיה המתבצע באמצעות לוחות פוליקרבונט הוא קירוי אשר יתרונו הבולט ביותר הוא התאורה הטבעית אותו הוא מספק. לוחות פוליקרבונט הם לוחות המיוצרים מתרכובת ייחודית של פולימרים, היוצרים עבורם תכונה ייחודית של היכולת להעביר אור טבעי גם דרך לוחות אטומים לחלוטין. שימוש בלוחות פוליקרבונט לצורך קירוי בריכות שחיה יוצר מתחמי בריכות, ספורט ופנאי הזוכים לבילוי תחת שטח מקורה תוך חשיפה לחמימות ולאור שמספקת השמש.

יתרונות נוספים ובולטים לקירוי בריכות שחיה באמצעות לוחות פוליקרבונט:

בידוד תרמי- לוחות פוליקרבונט מספקים בידוד תרמי מעולה ויוצרים למעשה חלל אשר אינו מושפע מתנאי מזג אוויר חיצוניים, מאוורר ונעים לשהייה, ללא צורך בעזרים חיצוניים לקירור או חימום החלל.

יעילות אנרגטית- התאורה הטבעית השופעת והבידוד התרמי המצוין מולידים מתחמי בריכות שחיה בעלי יעילות אנרגטית יוצאת דופן, חסכוניים באנרגיות מתועשות יקרות ומתכלות ובעלויות התחזוקה שלהם.

קירוי בריכות שחיהסינון קרינה- ידוע כי החשיפה לקרני השמש היא מסוכנת וטומנת בחובה התפתחות של מחלות עור, אונקולוגיות ואחרות. קירוי בריכות שחיה באמצעות לוחות פוליקרבונט מבטיח בנוסף לחשיפה הנעימה לשמש גם בטיחות מאה, באמצעות שכבת סינון קרינה אולטרה סגולית, המותירה את קרני ה- UV מחוץ לחלל הבריכה ומבטיחה את האפשרות לשהייה ממושכת בשטח הבריכה ובמימיה, ללא כל סיכון בריאותי.

חוזק מכני- קירוי בריכות שחיה הוא פעולה המיועדת לספק מענה לאורך שנים ארוכות. קירוי בריכות שחיה באמצעות מערכות זיגוג המושתתות על פוליקרבונט הוא קירוי חזק ועמיד, אשר אינו מחליד ואינו מראה סימני בלאי לאורך שנים ארוכות. לוחות פוליקרבונט עמידים בפני עומסים שונים, לרבות עומסי רוחות עזות ומשקלים כבדים.

איטום- קירוי בריכות שחיה באמצעות לוחות פוליקרבונט מבטיח איטום מלא של החלל, הן מחדירת רוחות קרירות והן מחדירת משקעים, גשמים או מזיקים אחרים. האיטום המלא מגן הן על הרוחצים והן על מי הבריכה מזיהומים ולכלוכים ומשמר את צלילות המים לאורך זמן.

התקנה קלה ובטוחה- לוחות פוליקרבונט עשויים מפולימרים שונים, היוצרים לוחות קלי משקל, נוחים לשינוע וגמישים. גמישות הלוחות מאפשרת התקנה שלהם במגוון תצורות בניהם יצירת מערכות זיגוג מודולאריות בצורות גיאומטריות שונות, מערכות קמורות, קעורות או ישרות, לבחירה. מערכת הזיגוג המושתתת על לוחות פוליקרבונט מותקנת בקלות ובמהירות במקום, ללא יצירה של סביבת עבודה מזהמת ויקרה. הלוחות מותקנים באמצעות חיבורים יבשים בלבד, וננעלים זה לזה באמצעות נעילת שן כפולה. כל החיבורים עשויים מאלומיניום או מפוליקרבונט, ללא שימוש בדבקים רעילים החשופים להשפעת תנאי מזג האוויר.

מגוון אפשרויות עיצוב- לא ניתן לשלב עבודה אדריכלית מבלי להביא בחשבון אלמנטים של נראות ושל עיצוב. מערכות זיגוג מודולאריות המובילות את שוק קירוי בריכות שחיה בישראל ובעולם, מגיעות בקשת רחבה במיוחד של גוונים, אפקטים, גימורים ועיצובים, המאפשרים לכל מעצב או אדריכל, לעצב את הקירוי על פי השקיפות העיצובית והאמירה שהוא מביא. ניתן לבחור בעיצובים מסורתיים, עיצובים שקופים ויוקרתיים או עיצובים ססגוניים ומודרניים.

חברת דנפל מובילה את תחום אדריכלות האור בישראל, באמצעות יצירת מתחמים מקורים מרהיבים ביופיים, המושכים את העין, ויוצרים סביבה ירוקה ואקולוגית המנצלת משאבים טבעיים ומעדיפה אותם על פני אנרגיות מתועשות, מזהמות ויקרות. בדנפל מגוון מערכות זיגוג ופתרונות הצללה בהתאמה אישית לכל מבנה וחלל.