לוחות קיר שקופים מבודדים

חזית בניין בשילוב אבן ולוחות קיר שקופים

לוחות הקיר במערכת החזיתות של דנפל יוצרים חזית מבנה המציגה את הביצועים המעולים להם ציפו הלקוחות מהחברה הוותיקה, יחד עם שילוב האור המדהים בו דנפל ידועה. מערכות קירות שקופים מבודדים אלו מהוות חלופה אטרקטיבית לחלונות הזכוכית הגדולים המסורתיים שנראו בעבר. בעוד שהחלונות הללו כן הכניסו אור לאזור, הם לא הצליחו לחסום את הסנוור הנלווה שהיה תופעת לוואי בלתי נמנעת של האור הטבעי. לוחות הקיר השקופים המבודדים של דנפל נועדו להכניס את האור ולמנוע את תופעת הסנוור, כמו גם לספק יעילות אנרגטית מעולה לבניין.

היתרונות של לוחות הקיר השקופים המבודדים

הלוחות השקופים נועדו לפזר את כמות האור החודרת לאזור, וליצור זוהר מרגיע המתאים לאווירה שעדיפה לקריאה, כתיבה או שיחה שקטה. בגלל הסנוור המופחת, עובדים יכולים ליהנות מהאור הטבעי בשולחנות העבודה שלהם מבלי להסתנוור. דנפל פיתחה לוחות בעלי פונקציות הצללה; ניתן להתאים את ההגדרות של לוחות אלו כך שיתאימו לרמות הנוחות האישיות ללקוחות ולעובדים. לחזיתות השקופות יש חוסמי UV החוסמות כל נזק שהשמש עלולה לגרום וכן להוריד את מדד החום. היכולת להימנע מסנוור ומהסיכון לכוויות שמש הוא בונוס נוסף של לוחות הקיר המבודדים של דנפל שזכוכית אינה מצליחה לספק. מניעה זו מסנוור היא אחד היתרונות הגדולים של לוחות הקיר המבודדים של דנפל ביחס לחלונות הזכוכית. ההשפעות  של אור היום הטבעי לא הצורך בתריסים או וילונות החוסמים את האור הנכנס, עושה הבדל משמעותי במראה ובתחושה של חדר או פינת עבודה.

המאפיינים התרמיים של לוחות קיר שקופים מבודדים

Danpathern היא מערכת חזיתות בעלת תכונות תרמיות מעולות המשפרת את אגירת החום תוך הצגת מחסום לרוח ולכלוך שנמצאים בחוץ. מוצרי דנפל ידועים בזכות תכונותיהם התרמיות המעולות, המסייעות למערכות החימום והקירור של הבניין.

לוחות קיר שקופים הם טרנספורמטיביים

אנו מקווים שהעלינו טיעון משכנע מדוע דנפאל היא המובילה בחזיתות שקופות. עכשיו אנחנו רוצים להסביר קצת יותר על הקסם של קירות שקופים. ייתכן ומעולם לא חשבתם על קירות כעל מערכת, אבל בעיצובים אדריכליים משולבים היטב, קירות יכולים לתרום לא רק מבחינה מבנית, אלא גם במונחים של יעילות אנרגטית, נראות משופרת וביצועים כלליים.

אור השמש נפלא. אור השמש הוא מקור האור. אבל הבוהק שמגיע עם אור השמש אינו נעים. האור הרך שעובר מבעד ללוחות שקופים עושה הבדל משמעותי במראה הפנימי של החלל. אור מלאכותי הוא קשה, בין אם את מתאפרת בבוקר לפני היציאה לעבודה, או עובדת על הגהה לדו”ח לפני שליחה למדפסת. אור טבעי, המובא פנימה ומופץ באמצעות לוחות חיפוי שקופים, מאפשר לך לראות את העולם בצורה חדשה לגמרי.

היעילות האנרגטית של לוחות שקופים מבודדים

הייתה תקופה בה חלונות נחשבו כגורמים לאובדן אנרגיה. איש לא ציפה באותם ימים שזיגוג פשוט יהווה פתרון לבעיית בריחת האנרגיה. אך כעת, הודות להתקדמות תרמודינמית שנעשתה בבניית לוחות קיר חיצוניים ופנימיים שקופים ניתן לשמור על איזון חסכוני באנרגיה. כדי להבין את הביצועים של לוחות קיר שקופים מבודדים, צריך להבין את הרעיון של מעטפת הבניין. מעטפת הבניין, המחסום המבני הקיים בין פנים הבניין לחוץ, היא זו ששומרת על החימום והקירור בפנים.

אנחנו לא תמיד מתייחסים לתפקיד בקרת האקלים כשאנחנו יושבים בפנים, אבל אל דאגה כי לוחות קיר שקופים מבודדים מטפלים בזה. היכולת לאגור חום מפחיתה את עלויות האנרגיה לצרכן. שמירה על טמפרטורה אחידה ונוחה לאורך כל השנה, לאורך הימים הקרים והחמים, מהווה חלק ממה שהופך את לוחות הבניין השקופים של דנפאל למדהימים כל כך.

החוזק הנסתר של חזית שקופה

לוחות בניין שקופים העשויים מפוליקרבונט מתנגדים לתפיסה המקובלת של איך חומרי בניין צריכים להיראות כדי להציג רושם של חוזק. עם זאת, אדריכלים המכירים את המאפיינים של יריעת פוליקרבונט שקופה יודעים שפוליקרבונט עומד במבחן.יריעת הפוליקרבונט חזקה  פי 30 מאקריליק ופי 250 מזכוכית. האם ידעת שחלק ממגני המשטרה עשויים מפוליקרבונט? אם פוליקרבונט יכול לעצור כדור, אז חומרי בניין שקופים העשויים מפוליקרבונט יכולים לעצור את הגשם.

לוחות קיר שקופים ישנו את הדרך בה אתה חושב על בניין. יפים למראה, נוחים למגורים ויעילים מבחינה כלכלית במונחים של שימוש באנרגיה, הם תוכננו על ידי Danpal כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר, בניין אחר בניין.

 

צור קשר עם דנפל לכל ענייני התאורה הטבעית עם שימוש בלוחות הקיר השקופים שלנו לפרויקט האדריכלי הבא שלך.