אודות החברה

מערכות חדשניות לתאורה טבעית אדריכלית עבור מעטפת המבנה.

דנפל ® מייצרת מערכות אדריכליות ייחודיות להעברת אור ואנרגיה סולארית היוצרות סביבת נוחות מיטבית.  כבר יותר מ-30 שנה שהמערכות המתקדמות שלנו מסייעות לאדריכלים בהפיכת האור הטבעי לכלי עוצמתי ובעל מגוון יכולות, עבור יצירות ארכיטקטוניות המשדרות זוהר הן מבפנים והן מבחוץ.

החזון שלנו מנחה אותנו בכל פעילויותנו. מטרתינו היא להפוך ליצרן ולמפיץ המוביל של מערכות אדריכליות חדשניות ומקיפות המשמשות להעברת אור למעטפות מבנים.

הפתרונות היייחודיים והמותאמים של דנפל לתאורת יום משמשים עבור האדריכלים כמקור אינסופי של אפשרויות יצירתיות תוך כדי שמירה על תקני האיכות הגבוהים ביותר. הפתרונות שלנו תואמים את הדרישות המחמירות ביותר במונחים של עיצוב, נוחות, הנדסה ואסתטיקה וזאת תוך כדי ניצול יעיל של אנרגיה, ובכך אנו מסייעים לשמירה על משאבי הטבע.

דנפל ® מאפשרת יצירת תחום נוחות בחלל באמצעות השימוש באור טבעי . ובכך היא מעולה ליישום בחזיתות, חיפוי, קירוי, פתחי תאורה והצללת מבנים. אנו מציעים ללקוחותינו מערכת שלמה בעלת איכות גבוהה. המערכת המערכת מותאמת אישית לכל פרויקט ויכולה להגיע בהרכבה טרומית מוכנה להתקנה..

דנפל ® היא חברה עולמית הפועלת בחמש יבשות, באמצעות מערכת תפעול והפצה עולמיים והיא בעלת חמש חברות בנות אזוריות.

Danpal Map

מדוע לבחור בדנפל?

 

אנו מאמינים באור טבעי ובנינוחות.

דנפל מאמינה ששימוש באור יום טבעי יכול לסייע לרוח האדם.
בדומה לאויר ומים, גם האור חיוני הן לחיים והן לאדריכלות.
אור יום מספק נוחות, תורם לבריאות ובעל תפקיד מכריע בהגדרת החלל, תפיסת צורות, צבעים ומרקמים.

אנו מאמינים באיזון

כאשר מאפשרים לאור רב מידי לחדור ליצירות האדריכליות, הדבר עשוי לגרום בוהק לא רצוי וליצור סביבת חום בלתי נסבלת. כמו כל דבר בחיים, איזון הוא המפתח., ומערכות דנפל תוכננו כדי לתמוך באיזון.

אנו מאמינים באיכות ומראה

דנפל ® משתמשת בחומרים בעלי גמישות מעולה ושקיפות, ובעלי תכונות בידוד וצליל איכויות.
מערכות דנפל ® מבטיחות איזון חום נוח בעוד השקיפות החלקית שלהם מבטיחה נוחות ויזואלית מיטבית באמצעות אור מסונן.

אנו מאמינים בחדשנות הנדסית

דנפל מספקת את הפתרונות ההנדסיים לכל עיצוב יצירתי. המערכות החדשניות שלנו כבשו את העולם האדריכלי בסערה באמצעות תכונות החומר המופלאות המאפשרות גמישות תכנונית ועיצובית מאפיינים המציעים גמישות בעיצוב ובהנדסה.

אנו מאמינים בהרמוניה סביבתית

דנפל ® מאפשרת לאדריכלים לרתום את המשאבים הטבעיים באופן חסכוני וידידותי לסביבה. הפתרונות שלנו דורשים תחזוקה מינימלית ומציעים מאפיינים של בידוד תרמי ובקרת צריכת אנרגיה מעולים, כאשר התוצאה מביאה לחסכון משמעותי בעלות מחזור החיים.

 

דנפל ® מציעה מגוון רחב של פתרונות אדריכליים לתאורת אור יום המיועדים לשימוש במעטפות המבנים.

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם אדריכלים, כאשר הפתרון מתחיל בשלב התכנון וממשיך עם המפרט שהוגדר עד לקבלת פתרון טכני מלא ועד אחרון הפרטים של המבנה.

החברה מעצבת, מייצרת ומפיצה מגוון רב של מערכות לתאורת אור יום המקיפות את כל הדרישות הבאות לידי ביטוי בסוגים שונים של מבנים – החל בחזיתות, חיפוי, קירוי, פתחי אור והצללת מבנים ועד יישומן כחלק מהעיצוב הפנימי והחיצוני של המבנה.

גישת החדשנות הבלתי פוסקת גיבשה את תפקידנו כמובילים בתעשיה, המספקים פתרונות מלאים לתאורת אור יום. אנו מספקים פתרון כולל באיכות מעולה וכן פתרונות מותאמים היכולים לספק מערכות מוכנות להתקנה.

 

 

החברה הראשונה שפיתחה מערכת לוחות בעלי תפר ניצב עם רגל כפולה במראה חצי שקוף.

מערכות דנפל ® מבוססות על טכנולוגיה חדשנית, על ידע אדריכלי עמוק ועל הצרכים ומתפתחים של לקוחותינו. כמובילים בתחום, אנו שואפים בקביעות לקדם את השימוש בתאורת אור יום, ומספקים את המערכות המתקדמות ביותר התומכות בכך.

מאז הקמתה, צברה דנפל ® מוניטין בתור מובילת החזון בתעשיה. דנפל ® הינה החברה הראשונה שפיתחה מערכת של לוחות עומדים במראה שקוף – זהו פתרון אדריכלי המשמש כיום להעברת אור במבנים שונים מסביב לעולם: מבנים מסחריים, מבני חינוך, מבני תחבורה, בריאות וספורט וכן במיזמי היי-טק. אנו גם היינו החברה הראשונה שייצרה מערכת מבוססת על פוליקרבונט בעלת חיבור כפול, והיא מהווה את הבסיס למוצרי דנפל ® אחרים המובילים בשוק בתחום זה.

חדשנות בלתי פוסקת היא אחד מערכי היסוד שלנו. כמובילים בתחום, אנו מקפידים על שמירת רמות גבוהות של ביצועים וכן עוסקים בפיתוח דורות מתקדמים יותר של מערכות תאורה אדריכליות.

אנו מאמינים ברתימת היכולת ההנדסית שלנו ליצירת מוצרים בעלי משך חיים ארוך במיוחד ובעלי רמת עמידות גבוהה כנגד עומסים של רוחות, רעידות אדמה וחדירת מים, ובה בעת המערכות ניתנות להתקנה קלה ומהירה.

 

 

מערכות דנפל יכולות להפוך כל מבנה אדריכלי ליצירת אומנות.

אדריכלים מחפשים כל העת פתרונות וחומרי גלם חדשניים כדי ליצור מבנים יוצאי דופן. אנו מבינים את צרכי האדריכלים עד הפרט האחרון. מאז המצאתן, המערכות המתקדמות של דנפל העניקו לאדריכלים את החופש היצירתי להתנסות עם תאורת יום בדרכים שונות ויצירתיות. בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות שלנו, האדריכלים יכולים ליצור מבנים המאפשרים וויסות של אור וחום תוך שילוב אסתטיקה.

המגוון הרחב של צבעים, גמורים והשתקפויות שאנו מציעים, משמשים את האדריכלים כלוח צבעים עשיר ומעורר השראה ליצירת מבנים המאירים את חווית המשתמש – בתוך המבנה ומחוצה לו ובכל עת במשך היום.

דנפל ® מעוררת השראה ליצירתיות אדריכלית בעזרת קשת של פתרונות אור אדריכליים. כבר יותר מ-30 שנה שאנו מציעים פתרונות אדריכליים ייחודיים – דנפל ® תמכה עד כה בכמות רבה של פרוייקטים אדריכליים חדשניים וידועים ברחבי העולם, המכסים מיליוני מ”ר.

כאשר אתם בוחרים בדנפל ®, אתם בוחרים במערכות של לוחות אדריכליים להעברת אור וללא תחרות ובעלות פוטנציאל ליצירתיות. המגוון הרחב של פתרונות מותאמים וההתקנה הקלה של המערכות מעבירות האור, בין אם בצורה טבעית או מלאכותית, למעשה משמשות ככלי עוצמתי ומגוון ליצירתיות אדריכלית המקרינה זוהר בתוך המבנה ומחוצה לו.

דנפל מספקת ייעוץ ותמיכה לאדריכלים, יזמים וקבלנים החל משלב התכנון הראשוני של הפרויקט ועד שלב התכנון הסופי וההתקנה.