אילו סוגים של לוחות פוליקרבונט לגגות קיימים היום

לוחות פוליקרבונט

פוליקרבונט הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר כיום בעולם הבניה הירוקה. קיימים בשוק מגוון חומרים שונים אשר נכנסים תחת הגדרת פוליקרבונט. דנפל הוא אחד מהם, כאשר לוחות פוליקרבונט מסוג דנפל מציעים שילוב תכונות יוצאות דופן אשר הופכות אותו לחומר בניה בעל יתרונות רבים. בין רשימת יתרונותיו ניתן לזהות חוזק מכני, עמידה אל מול פגעי מזג האוויר, העברת אור וסינון מלא של קרינת UV. לוחות פוליקרבונט מסוג דנפל מובילים את השוק בעולם קירוי הגגות, סככות, פרגולות, חניות, מסתורי כביסה, פתחי תאורה ונהוג להשתמש בהם במבנים אדריכליים כמו מבני ציבור, בריכות שחיה, אצטדיונים, חממות, מחסנים וגם במבנים תעשייתיים. בנוסף לכל אלה מדובר על חומר קל משקל שגם עומד בתקני אש בינלאומיים אשר מגיע עם תעודת אחריות. חומר פוליקרבונט מסוג זה נחשב לנוח להתקנה. לוחות פוליקרבונט מסוג דנפל מתאימים לעיבוד במכונה ובחום, מגלים עמידות בתנאים מאתגרים לאורך זמן ובעלי כושר בידוד אקוסטי.

לוחות פוליקרבונט בידיהם של מעצבים ואדריכלים

לוחות פוליקרבונטלוחות פוליקרבונט מביאים עימם יתרונות רבים ומגוונים שפותחים בפני המתכננים והמעצבים אפשרויות קירוי מגוונות. פוליקרבונט דנפל מעבירים מצוין את האור בזמן שהוא חוסם את הקרינה המסוכנת. בנוסף לכך, חומרים אלה נחשבים לאידאליים להתקנות קשתיות. אדריכלים ומעצבי פנים רואים בלוחות אלה כלי עבודה שפורץ את גבולות הדמיון מכיוון שהם יכולים לשמש אותם גם ליצירת פתחי תאורה – סקיילייט, גם לשם קירוי שקוף וצבעוני במבחר העברות אור והוא גם מתאים לקירוי אצטדיונים, בנייני מסחר ואולמות. בנוסף לכך לוחות אלה משמות בהצלחה רבה ליצירת קירות אקוסטיים וליצירת שילוט עמיד לאורך זמן. למעשה לוחות הפוליקרבונט הם פולימר תרמופלסטי בעל משקל כמחצית משל זכוכית שבדרך כלל מיוצרים כלוחות שטוחים, אך ניתן לקבלם גם לוחות גליים. גם עקרונות ההתקנה של לוחות הפוליקרבונט אינם מורכבים ועל מנת לקבל אטימה מוחלטת של הגג מחדירת מים, נדרש להניח את הלוחות בחפיפה של גל אחד לפחות.

לוחות פוליקרבונט המשווקים על ידי חברת דנפל

יתרונותיהם של לוחות פוליקרבונט המשווקים על ידי חברת דנפל מתבטאים באיכות חומרי הגלם, ההופכים אותם למותאמים יותר לתנאים הסביבתיים ועמידים בתנאי השטח ואל מול פגעי מזג האוויר לאורך שנים ארוכות. לוחות דנפל מרוכזים וצפיפות החומר בהם גבוהה, מה שהופך אותם לחזקים יותר ביחס למוצרים מתחרים. בחברת דנפל מקפידים על רמת גימור גבוהה ומושלמת ונותנים את הדעת גם על המראה הוויזואלי של הלוחות המסופקים על ידנו, ומספקים לוחות במראה מבריק, סופטלייט ומגוון צבעים.

חברתנו דנפל היא חברה בינלאומית המובילה את תחום הבניה הירוקה עם מוצרים ייחודיים המשדרגים את עבודתם של האדריכלים ושל מעצבי הפנים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום על מנת לקבל מידע והצעת מחיר אטרקטיבית ביותר עבור מוצרים שיהפכו את פרויקט הבניה שלכם להרבה יותר ידידותי לסביבה.